Temizlenecek ürünler için toplama servisimiz gün boyu hizmetinizdedir. Perde ve stor perdelerinizi yerinde uzman personelimiz söküp çıkarmakta ve -en kısa sürede temizleme işlemine girmesi için- yıkama fabrikamıza ulaştırmaktadır. Tesisimizde temizlenecek ürünler kumaş, mekanizma vb gruplandırılır. Tül perdeler ve işleyiş mekanızması, yapısı gereği stor perdeler hassas bir işlem gerektirmektedir. Bu yüzden uzman personelimiz tarafından ve özelliğine göre özenle temizlenir, yıkanır.

Yıkama işleminden sonra özel kurutma makinelerinde kurutulur. Ardından neminin tam olarak alınması amacıyla açık sera tipi özel alanımızda doğal ortamda son kuruma işlemi gerçekleştirilir. Temizlenmiş perdeleriniz dağıtım aracımızla en kısa sürede size ulaştırılır ve perdeleriniz personelimiz tarafından yerine takılır. Artık gönül rahatlığıyla perdelerinizi kullanabilirsiniz.

Şık Halı Yıkama olarak temizleme ve yıkama işlemlerinde kullandığımız ürünlerin doğa dostu olmasına çok dikkat etmekteyiz. Sağlığa zararı olmayan, en az miktarda kimyasal madde içeren doğal şampuanlar kullanmaktayız.